Przygotowaliśmy dla ciebie listę najczęściej zadawanych pytań.
Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie - napisz do nas za pomocą szybkiego formularza.

The Best Job to pierwsza na świecie platforma wspierająca kandydata na rynku pracy, w oparciu o autorski program rozwoju zawodowego HumanBrand®. Sprawdzone narzędzia dają kandydatom poczucie pewności i skuteczności w szybszym znalezieniu i podjęciu najlepszej pracy. To platforma rozwoju kariery, która pomaga kandydatom na rynku pracy wyznaczać i osiągać z sukcesem realne cele zawodowe. Panel Rozwijam Karierę wspiera także osoby prowadzące firmy w budowie profesjonalnej marki personalnej i wizerunku przedsiębiorcy.

HumanBrand® to autorski program dedykowany osobom poszukującym pracy oraz osobom aktywnym zawodowo, które chcą świadomie rozwijać swoją karierę i realizować cele zawodowe. Stworzony przez Marethę Żurakowską, mentora, trenera biznesu i dyplomowanego coacha – eksperta w dziedzinie zarządzania karierą (więcej o autorce programu www.maretha.eu) . Z programem HumanBrand® SZUKAM PRACY w 5 krokach zbudujesz spójny wizerunek zawodowy na platformie The Best Job i w sieci, w tym profesjonalny profil i dokumenty aplikacyjne. Narzędzia wspierają cię w znalezieniu najlepszej pracy. Dzięki HumanBrand® ROZWIJAM KARIERĘ w 10 krokach uświadomisz sobie i doprecyzujesz swój cel zawodowy, wyznaczysz i zaplanujesz kierunek rozwoju. Zwiększysz swoją wartość na rynku pracy, wzmocnisz motywację i zbudujesz profesjonalny wizerunek, zyskując przewagę wśród konkurencji. To akcelerator twojej kariery. Program HumanBrand® przetestowało już ponad tysiąc osób!

HumanBrand® to pierwszy program, który został zaprojektowany z myślą o twojej karierze i osobistej przedsiębiorczości.

Stworzony przez Marethę Żurakowską - mentora, dyplomowanego coach i trenera biznesu, przy współpracy specjalistów HR, psychologów, ekspertów od wizerunku i komunikacji.

HumanBrand® SZUKAM PRACY w 5 KROKACH - dedykujemy tym, którzy aktywnie poszukują zatrudnienia i chcą je znaleźć możliwie najszybciej.

Dzięki HumanBrand® SZUKAM PRACY w 5 KROKACH:
- zbudujesz spójny wizerunek zawodowy na platformie The Best Job i w sieci
- opracujesz profesjonalne dokumenty aplikacyjne
- zwiększysz swoją szansę podczas rozmów rekrutacyjnych
- zainteresujesz swoją osobą pracodawców

HumanBrand® ROZWIJAM KARIERĘ w 10 KROKACH - dedykujemy tym, którzy chcą świadomie rozwijać karierę, realizować cele i budować strategię silnej marki zawodowej. Osoby, które mają pracę, ale myślą o awansie, zmianie stanowiska, branży, czy uruchomieniu własnej firmy.

Dzięki HumanBrand® ROZWIJAM KARIERĘ w 10 KROKACH:
- wzmocnisz motywację i zbudujesz profesjonalny wizerunek zawodowy
- zwiększysz swoją wartość na rynku pracy i w oczach partnerów biznesowych
- osiągniesz skuteczną przewagę w konkurencyjnym świecie biznesu
- przeniesiesz swoją karierę na wyższy poziom

Utworzenie konta i profilu na platformie The Best Job dla kandydatów jest bezpłatne. W opcji bezpłatnej otrzymujesz także Kreator Mistrzowskie CV i Panel Szukam Pracy do zarządzania wszystkimi aplikacjami w jednym miejscu. Odpłatne są narzędzia programu HumanBrand® 5 i 10 Kroków oraz Panel Rozwoju Kariery.
Zapoznaj się z naszą ofertą.

Wersja Free uprawnia cię do korzystania z wybranych narzędzi platformy. Masz możliwość stworzenia Mistrzowskiego CV z nowoczesnym kreatorem profilu zawodowego. Możesz też stworzyć swój VD card - multimedialną wizytówkę. Masz również dostęp do Panelu Szukam Pracy, narzędzia do zarządzania ofertami, na które zaaplikowałeś i kontaktami do rekruterów w jednym miejscu. Możesz także z powodzeniem korzystać z intuicyjnego kalendarza z zadaniami i notatkami.

Wersja FREE nie uprawnia cię do korzystania z programów rozwoju zawodowego HumanBrand® SZUKAM PRACY w 5 Krokach oraz HumanBrand® ROZWIJAM KARIERĘ w 10 Krokach.

Nie wygasa. Wersja free jest ważna bezterminowo. Wszystkie twoje dane są zachowywane na twoim koncie. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z płatnych narzędzi, w każdej chwili możesz wybrać odpowiedni dla siebie pakiet HumanBrand®.

Tak, pakiet FAST jest ważny przez 90 dni, pakiet FULL jest ważny przez 365 dni (liczone od dnia zakupu). Zawsze możesz go przedłużyć, a po jego wygaśnięciu korzystać z wersji FREE.

Oczywiście, w dowolnym momencie możesz zakupić pakiety FAST lub FULL, a także rozszerzyć zakupiony pakiet FAST do opcji FULL - zrobisz to poprzez stronę Zamówienia dostępną po zalogowaniu.

Najłatwiej, bo drogą elektroniczną. Umożliwiamy płatność za pomocą szybkich przelewów internetowych. Bezpieczeństwo płatności zapewnia PayU.

Formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie głównej, w prawym górnym rogu: rejestruję się.
W celu rejestracji konta użytkownika, przejdź do formularza. Następnie uzupełnij pola obowiązkowe i użyj guzika: ZAKŁADAM KONTO. Na podany przez ciebie w formularzu adres email, wysłany zostanie automatycznie email z linkiem aktywacyjnym. W celu aktywacji konta na platformie The Best Job, zaloguj się do swojej poczty i potwierdź adres email używając guzika: AKTYWUJĘ KONTO w The Best Job. :)

Jeżeli nie otrzymałeś na swój email wiadomości z linkiem aktywacyjnym, napisz do nas za pomocą szybkiego formularza w dolnym prawym rogu strony.

Jeżeli zapomniałeś hasła do swojego konta, wybierz opcję: ZAPOMNIAŁEM HASŁA pod formularzem logowania i wpisz adres email, który podałeś przy rejestracji. Wyślemy do ciebie wiadomość email z opcją zresetowania hasła. Zaloguj się do swojej poczty i w otrzymanej od nas wiadomości wybierz przycisk RESETUJE HASŁO. Następnie wprowadź nowe hasło na naszej platformie. Zapamiętaj lub zapisz nowe hasło w bezpiecznym miejscu.

Na stronie głównej, w prawym górnym rogu wybierz: LOGUJĘ SIĘ. W celu zalogowania się, w formularzu wpisz adres email i hasło podane przy rejestracji, a następnie kliknij guzik loguję się. Możesz skorzystać z opcji zapamiętaj mnie – twoje hasło zapisze się w pamięci przeglądarki, z której korzystasz. Pamiętaj jednak, że zapamiętanie hasła przez przeglądarkę jest bezpieczne wyłącznie, jeśli korzystasz z własnego komputera i osoby trzecie nie mają do niego dostępu.

ZAPOMNIAŁEM HASŁA Po zalogowaniu, w menu bocznym po lewej stronie wybierz: "Mój profil". W górnej części ekranu znajdziesz zakładki: "Profil", "Osiągnięcia", "Referencje", "Dokumenty", "Ocena profilu". Możesz skorzystać z Mistrzowskiego Kreatora CV i uzupełniać informacje o sobie zgodnie ze wskazówkami każdej rundy kreatora. Jeśli oczekujesz szerszej pomocy skorzystaj z pakietu HumanBrand® 5 lub 10 kroków, których filmiki, narzędzia i zadania będą cię wspierać w budowie profesjonalnego profilu, rozwoju zawodowym i znalezieniu najlepszej pracy.
Poznaj cennik.

Jest to rozwiązanie, które pomoże ci uzyskać opinię znajomych na temat własnego Profilu. W każdym momencie możesz zaprosić dowolną liczbę osób do pozostawienia swojej opinii (świetny profil lub dopracuj profil) i wskazówek, co jeszcze warto w nim dopracować.Podobnie mogą pomóc dokonać ci wyboru najlepszego zdjęcia i filmiku. W Moim Profilu możesz bowiem zamieścić po dwa zdjęcia i filmiki. Rekrutujący widzieć będzie jedno wybrane zdjęcie i jeden filmik. Skorzystaj przy ich wyborze z opinii znajomych. Przy czym każda wypowiedź będzie dla ciebie widoczna jako anonimowa. Sugerujemy, żeby wśród znajomych znalazły się osoby z twojej branży, ludzie z doświadczeniem w rekrutacjach, a także twoi bliscy, którzy znają cię najlepiej. Każda opinia może być dla ciebie cenna. Na ich bazie masz szansę doszlifować informacje o sobie i stworzyć wiarygodny obraz własnej osoby i potencjału. Powodzenia!

Po zalogowaniu na swoje konto, w menu bocznym wybierz “Mój profil”, następnie zakładkę “Dokumenty”. Możesz tam dołączyć np. swoje CV w języku obcym, certyfikaty czy portfolio.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać powiadomień mailowych od The Best Job, zmień ustawienia w menu bocznym “Moje konto”, w zakładce “Powiadomienia”. Wybierz i zaznacz właściwe pola, a następnie zapisz zmiany.

W dowolnym momencie możesz usunąć swoje konto i wszystkie dane z platformy The Best Job. Możesz to zrobić logując się do swojego konta, w menu bocznym wybierając - “Moje konto”, w zakładce “Ustawienia konta" należy kliknąć “Usuń konto”. Następnie musisz potwierdzić usunięcie. Jeżeli masz wykupiony płatny pakiet, twoje konto zostanie usunięte po upływie ważności twojego pakietu. Pamiętaj! Usuwając swoje konto bezpowrotnie stracisz wszystkie zapisane wcześniej dane. Korzystanie w przyszłości z platformy, wymagać będzie przejścia ponownie procesu rejestracji konta.

Zdecydowaliśmy się udostępnić publicznie system, tak byś już dziś mógł z niego korzystać i by wspierał cię w rozwoju kariery i poszukiwaniu pracy. Opracowaliśmy go i stale nad nim pracujemy w oparciu o nasze autorskie rozwiązania. Stąd w trakcie jego użytkowania mogą pojawić się błędy i utrudnienia, za co bardzo przepraszamy. Będziemy naprawiać je możliwie najszybciej i wierzymy, że po okresie stabilizacji systemu w sieci będziemy razem cieszyć się jego świetnym funkcjonowaniem. Jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę i wskazówkę pozwalającą udoskonalić platformę i jej rozwiązania.
Rozwijaj z nami The Best Job.