Co wyróżnia nasz startup?

Nieszablonowe myślenie
i wytrwałość.

Dlatego z zapałem tworzymy nasz unikalny system – tak, by był dla ciebie maksymalnie użyteczny.

Lubimy pochwały, ale jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Pozwala nam się doskonalić smiley

Nie zawsze we wszystkim się zgadzamy, ale łączy nas wspólny cel i misja:

Tworzymy najlepszą przestrzeń, wspierającą szeroko ludzi w rozwoju ich ścieżek kariery zawodowej. Dostarczamy kandydatom na rynku pracy nowoczesnych narzędzi i rozwiązań, wnoszących nową wartość i jakość w branży.

Maretha Żurakowska

Co wyróżnia lidera programu HUMANBRAND®?

Wiedza, praktyka i wysoka intuicja – to kluczowe atuty Marethy. Dzięki nim skutecznie wspiera i inspiruje innych do aktywnego działania i rozwoju. Jest absolutną pasjonatką swojej pracy, a jej pozytywna energia sprawia, że na swojej drodze spotyka fantastycznych ludzi. 

Paul Gauci, Brian Tracy, dr Irena Eris, Andrzej Blikle czy Sławomir Lachowskito tylko kilka z niezwykłych osób, które inspirowały mnie i nierzadko wspierały w realizacji celu. – wskazuje Maretha. Podkreślę również rolę mojego partnera biznesowego Tomka Krawczyńskiego, który jako twórca dwóch dużych startupów IT, inwestor i doświadczony praktyk HR-u – dostrzegł lukę i potrzebę na rynku i włączył się w projekt. Co więcej, Sir Richard Branson, którego nie miałam jak dotąd okazji spotkać osobiście, ale jego filozofia życia, styl pracy i sukcesy mocno mnie dopingują. 

Ekspert w dziedzinie efektywności i zarządzania karierą zawodową. Wspiera firmy w rozwoju talentów i kultury organizacyjnej. Dyplomowany coach, mentor, trener i doradca biznesu. Praktyk personal brandingu i komunikacji marki z blisko 20-letnim doświadczeniem. Mentor międzynarodowej organizacji biznesowej Professional Women's Network i członek Rady Programowej Fundacji na Rzecz Zdrowego Mózgu Cogni Coalition.

Prelegent i wykładowca uczelni wyższych, w tym programów podyplomowych i MBA w zakresie zarządzania karierą i marką lidera. Z jej zajęć, warsztatów i mentoringu, z sukcesem skorzystało kilka tysięcy osób. Wśród nich studenci Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademii Leona Koźmińskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem, czy Gdańskiej Fundacji Kształcenia Managerów. więcej >>

Napisz do nas

Podoba ci się nasza platforma i idea? Chcesz ją z nami rozwijać?
Albo masz pomysł, co możemy zmienić, usprawnić?
Napisz do nas☺
Przeładuj